DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Trichologie

Trichologie

Trichologie – diagnostika vlasu

Trápí Vás padání vlasů, lupy, maštění vlasů, máte vlasy slabé, jemné, roztřepené nebo jinak poškozené? V době, kdy se stále více snažíme pečovat o svůj zevnějšek, jsou tyto problémy jistě velice nepříjemné. Díky trichologickému vyšetření a vhodně zvolené následné péči se mohou stát minulostí.

Co je to trichologie?

Je to speciální vědní obor, který se zabývá problémy vlasové pokožky a vlasů. Tento vědní obor by měl klientovi poskytnout odpovědi na jeho otázky, jak správně udržovat a podle možnosti zlepšovat kvalitu vlasů a vlasové pokožky.

Jak probíhá trichologické vyšetření?

Základem vyšetření je konzultace o problému který Vás trápí. Vlastní vyšetření pokožky a vlasové cibulky se provádí trichokamerou, která funguje podobně jako mikroskop, pořizuje snímky, které jsou odesílány do počítače, kde je můžete sami sledovat. Díky zvětšení je pak možné identifikovat problémy vlasů a vlasové pokožky. Celé vyšetření trvá asi 30 - 40min. Ke každému klientovi mám individuální přístup.

Po identifikaci problému Vám mohu nabídnout vhodný postup a přípravky k odstranění anomálie. Je jen na Vás, zda na navržený postup přistoupíte. Pokud ano, je vhodné po 6 týdnech vyšetření opakovat a zjistit jak dalece je kúra úspěšná a jak dále postupovat.

K odstranění anomálií využívám řady vlasové kosmetiky haircur® INTENSIVE TREATMENT, která nabízí čtyři kompletní programy:

– PROGRAM NA MASTNÉ VLASY
– PROGRAM PROTI TVORBĚ LUPŮ
– PROGRAM PROTI ŘÍDNUTÍ A PADÁNÍ VLASŮ
– DETOXIKAČNÍ PROGRAM
 
Přípravky si u mne můžete samozřejmě ihned koupit a poradím Vám, jak správně je používat.
Je nutná nějaká příprava?
Vyšetření samo není nikterak nepříjemné a nevyžaduje zvláštní přípravu. Nejlepší je vlasovou pokožku a vlas vyšetřit ten den, ve kterém si chcete mýt vlasy, proto si vlasy před vyšetřením nemyjte.