DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Prodlužování vlasů

Prodlužování a zhušťování vlasů

 

Prodlužování vlasů se stává stále více žádanou službou. Ne všechny ženy jsme byly obdařeny dlouhou a hustou hřívou, a tak si ji alespoň tímto způsobem můžeme dopřát.

O prodlužování vlasů či zahušťování vlasů má zájem stále více žen. A nejedná se v žádném případě pouze o mladé dívky, právě naopak. Stále více zralých či starších žen si tuto službu dopřává.
 

 

METODY:

Lepící pásky
 

Lepící pásky jsou novinkou v prodlužování vlasů. K prodloužení vlasů není zapotřebí téměř nic. Vlasy k prodloužení jsou připraveny na speciální lepící pásce, která se přilepí přímo na vlasy. Jedná se o velmi šetrnou metodu. Nevýhodou metody jsou jen větší spoje
 
 
Keratin
Rozdílem mezi metodami prodlužování vlasů keratinem tepelně a keratinem za studena je, že v případě tepelné metody se keratin roztaví - a to při teplotě 130-160 stupňů a následovně se do vlasu zapracuje - buď do tvaru válečku nebo do tvaru placičky. Složitější je sundání prodloužených pramenů - zde se musí použít speciální chemikálie, který spoj rozpustí, nebo se spoj opět nahřeje a jde jednoduššeji stáhnout. Po sundání prodloužených vlasů je nutné vyčesat z vlasů uchycený keratin. (brazilský keratin)
 
Vlasy
materiál-vlasy-evropské od 30 cm do 50 cm
přírodní crazy color pramínky